Tekstil

APEK GRUP bünyesinde bulunan ar-ge, know-how ve yeni ürün geliştirme gruplarımızla çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yenilikler sunmak adına kendimizi durmadan geliştirmeye devam etmekteyiz. Doğaya duyarlı bir üretim politikası izleyerek, üretimlerimizde çevre koruma standartlarını en üst düzeyde uygulamaktayız. Hassasiyetimizin ciddiyetle ele alınması için çalışanlarımızın da kalite ve çevre duyarlılığını artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız

İnşaat

Yönetim kadrosunun yurt içi ve yurt dışı inşaat sektöründeki altmış yıla varan tecrübesi ile özellikle Altyapı, Üstyapı, Deniz İşleri, Elektromekanik İşler, Arıtma ve Çevre Projeleri gibi faaliyet alanlarında EPC modeli dahil olmak üzere müteahhitlik hizmetleri yapmakta ve proje yönetimi danışmanlık hizmeti vermektedir.

Otomotiv

Expertiz raporlu araç alış satışı ile Projeye göre farklı segmentlerdeki araçlarımızla filo kiralama hizmeti de yapmaktayız.

Tarım ve Hayvancılık

Mersin Toroslar ilçesinde bulunan 140 dönüm arazi üzerine kurulu çiftlikte büyükbaş hayvanlar ile süt ve et işleme tesisimiz ile faaliyet göstermekteyiz. İşlediğimiz et ve süt ürünlerini yurt içinde bulunan iş ortaklarımızla beraber pazarlama faaliyeti yapmaktayız.